Види приворотів

РУНІЧНИЙ ПРИВОРОТ

Якщо стосунки з коханою людиною розбиваються про зраду, нерозуміння чи інші життєві негаразди, багато хто змиряється з ситуацією і навіть не намагається боротися за своє кохання.
І даремно, адже в більшості випадків колишні почуття можна знову змусити розгорітися!

Одним з найдавніших і рідкісних магічних ритуалів є рунічний приворот. Як і всі інші обряди, які має любовна магія, він використовує перевірений часом і найбільш ефективний механізм впливу — передачу людині попередньо змодельованого мислеобразу.
Ця інформація, що передається на відстані, сприймається підсвідомістю приворожуваного і стає своєрідним керівництвом до його дій.

Правильно проведений рунічний приворот впливає на людину настільки м’яко, що навіть не підозрює, що підпорядковується магічним силам.

Приворожуваному здається, що він сам звернув увагу на людину, що приворожила його, а раптове почуття він пояснює собі природним потягом і симпатією.
Загалом, так і є насправді, адже рунічний обряд не суперечить силам природи, а просто спрямовує їх у потрібне русло.

Будь-які ритуали, які включає любовна магія, мають подібний механізм дії: вони не змінюють долю людини, а просто вибирають один з можливих варіантів її розвитку. І в обраному варіанті розвитку долі передбачено, що замовник привороту та жертва будуть пов’язані любовними стосунками.

Тому ті, хто стверджує, що звернення до допомоги магічних сил є грубим втручанням у те, що призначено людині згори, є абсолютно неправими. Насправді, магія не руйнує і не змінює життя людини, а просто направляє її обраним самим людиною шляху.
Звичайно, все це справедливо лише в тих випадках, коли проведення обряду довіряється досвідченому магу, який знає всі тонкощі ритуалів. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що фахівець вибере максимально відповідну ситуації магічну дію та проведе її без помилок.
До того ж, багато недосвідчених магів не бачать різниці між білим і чорним любовним приворотом, а водночас ці ритуали кардинально різняться і за силою, і за характером впливу. Якщо білий приворот просто коригує долю людини, то чорний має набагато потужну дію: він сильно впливає на психіку та емоції людини, для того що б викликати сильні почуття. 

БІЛИЙ ПРИВОРОТ

Білий приворот – найлегший і нешкідливий вплив на любовну магію. Але, до речі, не найпростіше. До білих приворотів відносять дії, які не несуть у собі насильницької складової. Такі привороти можна назвати, швидше, підживленням любовного почуття, гармонізацією відносин і взаємозв’язків.

ЄГІЛЬЄТ

Термін «егільєт» прийшов до нас від французьких майстрів чорної магії. Обряд егільєт є ритуалом, після якого у чоловіка інтимна близькість виходить тільки з тією, що його зробила. Єгільєт призводить до того, що чоловік здатний мати сексуальний контакт тільки з однією жінкою, яка і чинить обряд. З іншими представницями слабкої статі у нього нічого не виходить. Після цього чоловік зазвичай припиняє свої походи ліворуч. Цей ритуал ще з давніх-давен називали «ритуалом вірності».

На відміну від привороту, егільєт практично не має зворотного ходу. Мета проведення обряду — будь-що прив’язати до себе партнера, отримати його за будь-яку ціну.Партнер не зможе вступити в інтимні стосунки ні з ким, окрім автора чи замовника впливу. Навіть якщо захоче. У нього просто «не вийде». Ритуал не втрачає своєї сили після розставання.

Зазвичай цей ритуал використовували (і використовують) дружини на невірних чоловіків, втомившись від їх нескінченних пригод. У яких випадках ритуал не спрацює та які умови необхідні, щоб він спрацював? Необхідна наявність близькості між партнерами. Просто симпатичні вам люди, але без інтимного зв’язку: ритуал не спрацює У жодному разі не можна проводити цей обряд із почуття помсти.

Самостійне проведення ритуалу за * рецептами * з інтернету ні до чого хорошого не приведе, зате може викликати неприємні сюрпризи, що далеко йдуть, — безшлюбність, проблеми зі здоров’ям, імпотенція. Якщо був проведений ритуал егільєту, але після цього ви відмовлятимете партнеру (з помсти або з інших причин) — це неминуче призведе до того, що союз ваш розпадеться. Але й після розриву людини не тягтиме ні до кого, крім вас.

До речі, егільєт має не тільки чоловічу, а й жіночу спрямованість

ПРИВОРОТ ЗВЕДЕННЯ СУДЕБ

Такий вплив допомагає змінити природний розвиток життя людини та привести його долю до зближення та поєднання з долею замовника. Це означає, що зміниться умови та обставини життя привороженого. Стосуватимуться змін будуть різні сторони та аспекти, у тому числі й стосунки з іншими людьми, нехай будуть родичі, друзі, знайомі, колеги тощо. Все, що заважає долі об’єкту привороту зблизитися з долею замовника, поступово йтиме.

Якщо приворот робиться двостороннім, то такі зміни потрібно чекати і за долею замовника привороту. У такому разі його життя теж зміниться, що допомагає досягти швидших результатів. Але не кожен замовник зважиться на подібний крок — зробити бінарний приворот зведення доль.

Процес прояву результатів привороту не миттєвий, а розтягнутий у часі. Одностороннє зведення доль проявиться приблизно за місяць-два. За такий період русло, в якому йде життя людини, встигає скоригуватися.

Які події цьому супроводжуватимуть, можна помітити лише за безпосередніми проявами результатів. Зрозуміло, у процесі роботи можна зробити невеликі коригування, впливи, що в короткочасному періоді викликають необхідні зміни.

Так як коригування долі чи доль відбувається поступово, до того ж я завжди роблю захист своєї роботи від перегляду та втручання, з боку розвиток ситуації, відносин буде виглядати цілком нормальним, природним та закономірним процесом.

ПРИСУШКА

Дуже часто присушування роблять не для того, щоб прив’язати до себе іншу людину, а щоб помститися їй. Коханий, що пішов, завдає багато болю, тому і не дивно, що ображена жінка бажає змусити свого колишнього чоловіка страждати.
Такий приворот може викликати неймовірно сильну тугу за іншою людиною, часто об’єкти такого впливу втрачають сон, апетит і впадають у апатію. Приворот такого типу може повністю зламати людину, тому використовувати такі обряди варто лише у виняткових випадках.

Сила присушування
Людина, що потрапила під вплив присушування, може постійно відчувати сильне почуття занепокоєння, а туга за замовником або виконавцем не дозволяє навіть зосередитися на жодній сторонній думці.
ГАРМОНІЗАЦІЯ ВІДНОСИН

Не все можна і потрібно вирішувати приворотом. Так, буває, що без нього ніяк не обійтися, але в сімейних стосунках чи при близькому спілкуванні з коханим, буває, правильніше, вірніше скористатися любовною магією гармонізації стосунків.

Що це за вплив? Робота проводиться з парою, на взаємозв’язку якої відьма впливає світлими силами. З одного боку, допомагаючи, я прибираю негатив, який з’являється через нерозуміння, сварок, дії суперниці чи ворогів. З іншого боку, я проводжу посилення кохання вашого коханого до вас, роблю його почуття яскравішими.

Це допомагає парі пережити найсвітліші моменти знову, ніби тільки зустрілися і пережили почуття першої закоханості.

Звичайно, гармонізація може бути зроблена не лише для любовної пари. Її можна також застосовувати для впливу на близьких родичів, для друзів або для колективу, які мають проблеми у спілкуванні.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПРИВОРОТ

Цей вид приворот досить поширений у наш час. Ставлять програми зазвичай в анахаті (серцевій чакрі) та свадхістані (статевій чакрі).

Якщо канал і програму поставлять лише на свадхістану, це буде сексуальна прив’язка.
Якщо в це залучити серцеву чакру, то це вже буде приворотом.
Якщо програма входить у голову і додаткові проги на скроневі чакри, це найчастіше зомбування.
Якщо при цьому поставлять ще програму на маніпуру, можна вважати жорстким приворотом, що висмоктує та руйнує енергосистему людини.

Програми ставляться різними методами:

— словесні (змови);

— За допомогою роботи з енергіями людини та змінами в енергетиці шляхом маніпуляцій з енергіями (енергетичний приворот).

— Іноді створюються лярви, лярви програмуються і підселяються у певну чакру, наприклад, свадхістану і при цьому намагаються зламати волю людини, зробити її доступною для енергій низьких планів. Після цього ставлять приворот або будь-які інші програми.

— Крім цього, можуть ставити привороти за допомогою вольта. Якщо просто пояснювати, то ототожнюють ляльку з жертвою та маніпулюючи з лялькою, перетворюють зміни на жертву.

— Іноді працюють із рідинами — вином, водою. Рідина дуже добре сприймає та зберігає інформацію. Щось намовляють на рідину та дають випити жертві. Рідина тіла людини приймає він програму, закладену в наговоренной воді.

— Іноді чарують на цукор. Кристали цукру теж добре запам’ятовують інформацію, але на цукрі привороти ставлять дуже рідко.

— Іноді роблять приворот через цвинтар або на менструальну кров.

— Іноді викликають сутності (демони) і укладають угоду на певну роботу. Варіантів постановки привороту дуже багато.

ПРИВОРОТ ВУДУ

Магія Вуду – одна з наймогутніших магічних практик, що швидко діють. Згідно з поширеною в народі думкою, вона служить тільки для вельми деструктивних цілей: псування, прокляття тощо.

Такі судження докорінно невірні: маг, який добре володіє своїм мистецтвом, здатний практично на будь-які дії. Фактично ця магічна практика має безмежний потенціал. У своїй магічній практиці я застосовую магію Вуду для здійснення приворотів.

На мій досвід, це один з найбільш швидких і сильних обрядів, що мають, проте ряд недоліків:

Приворот Вуду — один з найбільш трудомістких. Для здійснення повного циклу обрядів і ритуалів мені необхідно кілька днів і ціла сила-силенна сил. Значних зусиль вимагає створення ляльки Вуду, яка є одним із неприйнятних атрибутів будь-якого магічного дійства у рамках цієї практики;
У процесі проведення приворотного обряду Вуду маг звертається до стародавніх духів Лоа, задобрити яких не так просто. Саме тому підвищується шанс невдачі і навіть виникає деяка небезпека як для самого практика, так ініціатора привороту. Тільки досвідчений маг знає, як уникнути негативних наслідків привороту Вуду та гарантувати його ефективність;
Приворот Вуду — дуже специфічний любовний обряд, що має ряд перетинів з іншим набагато більш відомим у масах ритуалом Вуду. Справа в тому, що цей приворот певною мірою зомбує людину, позбавляє її волі та прив’язує до ініціатора обряду проти його бажання.
Власне, для моїх клієнтів найсуттєвішим недоліком привороту Вуду є, безумовно, останній. Однак у деяких випадках зомбування приворожуваного – це те, чого хочуть домогтися ініціатори обряду. Саме для таких клієнтів я і практикую приворот Вуду. Для них переваги даного ритуалу значно важливіші за недоліки:

Приворот Вуду спрацьовує дуже швидко. Оскільки чаклун повністю підпорядковує свідомість і волю людини, вселити йому ніжні почуття стає значно простіше;
Приворот Вуду змінює характер людини більш поступливий. Навіть найбільш волелюбні, схильні до бунтарства звичаї легко приборкуються, перетворюючи людину на приблизного сім’янина, чиєю найвищою цінністю стає добробут сім’ї, загалом, і коханої людини, зокрема;
Приворот Вуду погано сумісний із шкідливими звичками. Зміна свідомості в процесі привороту звільняє людину від психологічної залежності, а разом із ритуалом очищення аури від енергетичних паразитів повністю зцілює людину від наркоманії та алкоголізму. Саме тому цей ритуал дуже актуальний серед жінок, сім’я яких руйнується під дією алкоголю або інших залежностей.
Як і у будь-якого іншого обряду, у цього є свої плюси та мінуси. Ваше право вибрати той ритуал, який відповідає Вашим вимогам, я ж гарантую точність його виконання та його ефективність!
ПРИВОРОТ НА ВОЛЬТ

Приворот на вольт, який часто називають інвольтованим, – один із найсильніших обрядів любовної магії у моїй практиці. Недосвідчені в магічному мистецтві люди часто схильні плутати цей ритуал із магією Вуду. Вся справа у зовнішній схожості вольта з відомою завдяки популярному кінематографу лялькою. А їхня подоба, запевняю Вас, дуже поверхова. Лялька Вуду – інструмент посередництва між магом і духами астрального світу, які називають Лоа. Практикуючий же інвольтований приворот маг, не потребує жодного посередництва. Вольт дає можливість безпосередньої роботи з астральним тілом людини.
Приворот на вольт досить складний через велику кількість тонкощів та нюансів у створенні основного магічного інструменту. Вольт – це не просто воскова лялька. При правильному використанні, він стає, певною мірою, матеріалізованим фантомом об’єкта магічного впливу. Практика привороту на вольт складна та небезпечна. Влада, яку дає правильно виготовлений вольт, настільки велика, що при неправильному його використанні недосвідчений чаклун може завдати людині великої шкоди, аж до смерті. Ось чому я не втомлююся повторювати, що інвольтований приворот не можна проводити самостійно! У багатьох випадках людині, яка постраждала через неправильне використання вольта, не зможу допомогти навіть я. І захист від привороту такого плану є досить проблематичним.
Магічна дія в практиці створення вольта здійснюється шляхом прив’язки енергетичної оболонки приворожуваного до воскової ляльки. При цьому не має значення, наскільки вольт схожий на об’єкт впливу. Магія подоби, така важлива в ритуалах магії Вуду, в практиці привороту на вольт не має жодного значення. Головне, щоб вольт був схожий на людину: голова, тіло, ноги та руки. Якщо воскова лялька зображує чоловіка, необхідно позначити його статеві органи. Прив’язка вольта до астрального тіла людини здійснюється в семи основних точках — чакрах, енергетичних центрах, кожен з яких відповідає за ті чи інші якості людини.
Приворот на вольт досить варіативний, на відміну від більшості обрядів, які практикуються магами-дилетантами. Це означає, що використовуючи воскову ляльку людини, можу вплинути нею безліччю різних способів. Така можливість існує завдяки роздільній прив’язці вольта до основних чакрів астрального тіла. Інвольтований приворот може перетворити людину на зомбі, якщо з достатньою силою впливати на всі чакри одночасно. Однак при розумному використанні вольта він є дуже ефективним засобом, за допомогою якого можна повернути людину в сім’ю, розпалити в ній чуттєвість та пристрасть, спрямувати думки у вірне русло, залучити до сексуального плану. Можна також здійснити всі ці впливи в комплексі.
Основна складність привороту на вольт полягає у створенні воскової ляльки. Щоб матеріалізувати енергетичну оболонку, потрібно чимало часу і сил. Багато людей помилково вважають, що з створенні вольта велику роль грає колір воску. Насправді важливість має лише вміння мага і вік біологічного матеріалу об’єкта впливу.

ЛЮБОВНА ПРИВ’ЯЗКА ПО ФОТО

Так, саме фотографії використовуються найчастіше при проведенні магічних впливів. І любовна прив’язка — вона теж досить легко проводиться саме з фотографій (а точніше, з використанням фотографій).
Але можна піти і складнішим шляхом – провести любовну прив’язку через їжу чи прив’язку на любов через предмет. Хоча і в цих випадках фотографія як засіб налаштування на сутність людини може застосовуватися і використовуватися в самому ритуалі, при підготовці до впливу, діагностики.
Фотографії для любовної прив’язки підходять різної давності, але буде краще, якщо знімки зроблені нещодавно.
ЧОРНЕ ВІНЧАННЯ

Чорне вінчання — один з найсильніших приворотів. Більше за силою, ніж чорне вінчання, є лише приворот, званий «з’єднання доль».
Чорне вінчання — особливий вид приворотів, що здійснюються з метою поєднати людей потужною магією, поєднати на все життя. Чорне вінчання ще називають чорною зв’язкою. Сильне чорне вінчання зазвичай проводиться тільки чаклунами, які мають певний ступінь чаклунського Посвячення, і мають досить великий досвід у чаклунстві. Чорне вінчання названо так тому, що призиваються у свідки такого «одруження» темні диявольські сили. Якщо ви хочете повернути коханого через цей обряд, пам’ятайте, що чорне вінчання тримає поряд з вами кохану за допомогою примусу, а не кохання. Кохання та чорне вінчання – поняття не сумісні. Після здійснення обряду «чорне вінчання» до жертви цього привороту приставляється один або кілька духів-демонів, які волею чаклуна примушують жертву до життя із замовником привороту. Звичайно, демони задарма працювати ніколи не будуть, і за те, щоб чорне вінчання спрацювало так, як потрібно замовнику привороту — вони будуть харчуватися силами жертви. Звідси всі наслідки — падіння життєвих сил, захворювання, нервове виснаження, періодичні спалахи люті та гніву у жертви привороту. До цього неминуче призводить чорне вінчання, т.к. у ньому використані сили темних духів.
Чорне вінчання — це не єдиний у своєму роді обряд. Це ціла низка приворотного впливу зовнішня сторона обряду «чорне вінчання» може відрізнятися у різних чаклунів. Найчастіше цей обряд відбувається на цвинтарі, вночі. Зазвичай у своїй використовуються могили подружжя, похованих поруч. Щоб зробити правильне чорне вінчання і за допомогою нього повернути чоловіка дружині, чаклун повинен дуже добре відчувати енергетику душ, що померли на цвинтарі. У кожного чорного чаклуна і мага є свій перевірений ритуал чорного вінчання, який тримається в суворій таємниці. Насправді ці ритуали дуже сильні та небезпечні дії чорної магії, можна сказати, що доля людини переписується заново. Найсуворіша заборона, спробувати ці ритуали в несерйозному тоні або в глузування, причому не бути магом, інакше людина ризикує своїм життям.

ПРИВОРОТ НА ШЛЮБ
Весільні привороти є ритуалами привороту, який своєю основною метою ставить не стільки посилення любовних почуттів, скільки викликає бажання одружитися (або вийти заміж). Багато самотніх жінок вдаються до весільних приворотів. До цієї магічної допомоги звертаються й жінки, які вже мають стосунки із чоловіком, але ніяк не можуть створити офіційну родину.

Треба сказати, що випадків, коли за магічною допомогою по весільному привороту звертаються чоловіки, все-таки менше. Але теж є вперті й непокірні дівчата, жінки, які вважають заміжжя втратою свободи та незалежності. Так відбувається через безліч стереотипів і упередженого ставлення до весілля і подальшого життя, ввібраних ще з дитинства, з батьків, часто, не особливо щасливих.
СЕКСУАЛЬНА ПРИВ’ЯЗКА

Як можна захистити себе та свою родину від зради коханого із суперницею?

Звичайне вплив привороту – це вплив любовні почуття. Магія працює так — вона живить почуття любові, притягує думки та емоції, зосереджує їх на образі замовника. У пам’яті відновлює все найкраще і позитивне, що з ним пов’язане. Загальні спогади, факти спільного минулого, але з позитивних сторін.

Сприйняття людини в результаті привороту змінюється, він одягає «рожеві окуляри» і дивиться світ вже зовсім по-іншому.

З іншого боку, відносини з потенційною суперницею (або суперником) інтимного плану тут не опрацьовуються. І буває таке, що чоловік здатний відчувати любов до жінки, але при цьому шукати розваг, інтриг, флірту на стороні.

У такій ситуації можна провести спеціальний магічний вплив, який називається егільєт (інша назва — сексуальна прив’язка).

Суть такого магічного впливу в тому, щоб закрити дорогу для зради і будь-яких сексуальних відносин з іншими партнерами, крім замовника цього впливу.

Магія сексуальної прив’язки проявляється за короткий термін 2-3 тижні після ритуалу. Вона діє так, що змінює енергетику людини та кодує її лише на замовника.

В результаті прив’язки на секс людина не тільки не може фізично змінювати (у чоловіка — порушення ерекції, а у жінок — відраза до сексу), а й потяг у неї йде до конкретної людини, яка замовила таку приворот.

І вдень і вночі прив’язка (егільєт) всю сексуальну енергію спрямовує за чітким взаємозв’язком і прихильністю, чому чинити опір впливу, звичайно, стає практично неможливо. Навіть «уперті» і принципові чоловіки не довго можуть витримувати такий стан.

Єдине, що егільєт не діє тих, у кого дітородна функція вже не працює, а відповідний енергетичний центр (чакра) не активна. Але це тільки у людей похилого віку і дітей, а звичайний чоловік повністю схильний до такого впливу.

ПРИВОРОТ — ВИКЛИК: як змусити чоловіка прийти до вас?

Викликами називають досить велику групу магічних ритуалів специфічної спрямованості. Усі вони пробуджують у жертви пекуче бажання побачити приворожливого, прибігти чи приїхати до нього.

Відмінна риса викликів — їхня порівняно швидка дія. Якщо все зроблено правильно, вони зазвичай спрацьовують у межах 5-7 днів.

Однак дія чар виявляється недовгою. Після зустрічі стомлення зачарованого поступово минає.

Потяг збережеться лише в тому випадку, якщо на побаченні ви зумієте зацікавити коханого собою за допомогою звичайної жіночої чарівності.

Рекомендовано використовувати чаклунство подібних дам, які мають шанс домогтися розташування свого обранця, але просто не можуть заволодіти його увагою, не наважуються зробити перший крок назустріч.

У разі підкреслено нерозділених почуттів краще віддати перевагу іншим ритуалам, потужнішим. Яким саме — запитайте у чаклуна, з яким працюватимете. Подолати відверту ворожість бажаної людини самостійно дуже важко.

ВІДВОРОТ
Ще одна практична сторона магії кохання – це обряди та ритуали відвороту. Відворот — дуже поширена магічна дія. Відвороти бувають різні за силою і напрямом магічного удару.
Є відвороти, які роблять суперники у боротьбі за кохану людину, є різновиди відвороту чоловіка від дружини — основна сила такого впливу спрямована на руйнування сімейних зв’язків.
Сила відвороту використовується і тоді, коли необхідно зняти вже наведений приворот. У цьому сенсі, відворот прибирає чужий магічний вплив, нейтралізує вплив привороту.
Менш поширені, але також досить добре вивчені мною впливи, що допомагають зняти кохання з самої людини, відворожити замовника від коханого, перспективи стосунків та взаємності у почуттях з яким дуже сумнівні.
Отвор є магічним впливом, який можна спрямувати на благо або на шкоду, використовувати як засіб білої магії або як приклад чорної магії та руйнівної сили магічного впливу. Вплив відвороту підпорядковується магічним законам, одне із яких говорить: «Ні що з істина, все дозволено». А тому ви можете і вправі застосовувати такий обряд для своєї мети, пам’ятаючи, однак, і інший магічний закон: «Дія породжує протидію».

СКІЛЬКИ ДІЄ ПРИВОРОТ?
Багатьох цікавить питання, скільки діє приворот. І це цілком зрозуміло, адже якщо після привороту вона пропаде дуже швидко, то сенсу в магічному впливу абсолютно немає.

Однозначно відповісти на це питання не можна. На час дії любовного привороту впливають багато факторів. Насамперед, тривалість дії залежить від сили енергетичного поля людини, що приворожується, і від потужності впливу, тобто енергетики людини, яка проводить ритуал. На тривалість привороту впливає і вид привороту. Існує безліч любовних впливів білої та чорної магії.

Термін дії ритуалів
Таким чином, любовний приворот може діяти протягом кількох днів до двох десятиліть. Існують також чорні ритуали спрямованої дії, що діють все життя. Це різні цвинтарні привороти та обряди Вуду. Жорсткі обряди цього типу спрямовані на придушення та підпорядкування особистості людини.

Як правило, перші результати привороту виявляються у період від двох днів до трьох тижнів. Деякі маги вважають, що чим пізніше починається вплив після ритуалу, тим приворот якісніший і сильніший.

Інша залежність полягає в тому, що чим пізніше виявляються результати привороту, тим довше він діятиме. Якщо спрямована дія була проведена з помилками та похибками, або ж під час ритуалу втрутилися будь-які сторонні сили, суттєво зменшується термін дії привороту. А іноді він взагалі може виявитися неефективним.

ЩО ЗАВАЖАЄ ВПЛИВУ ПРИВОРОТУ
Дію привороту може заважати таке:

1. Закон карми.
У кожної людини існує своє призначення в житті, зумовлено коло її спілкування, починаючи з родичів і закінчуючи подружжям, сусідами, колегами. Якщо ваша карма в чомусь вас обмежує, це може виявитися непереборним бар’єром. Якщо ваш обранець стоїть за цим бар’єром, то ви, швидше за все, потрапите в 10%, яким не пощастить, як не намагайся.

2. Магічний захист.
Об’єкт впливу може виявитися енергетично сильнішим за вас, захищений змовою або амулетом, Ангелом — Зберігачем або сильнішим магом.

3. Подвійний приворот.
Виникає, коли об’єкт приворожують як мінімум із двох сторін. Наслідки для об’єкта: роздвоєння особистості, метання із крайнощів у крайність, неврівноваженість, нерідко алкоголізм, відхилення психіки, суїцидальні нахили.
Нерозв’язних питань не буває! Вихід завжди є!

Мої гарантії – це Знання, Досвід та Сила. Переконайтеся у цьому самі.

Viber, WhatsApp, Telegram  +38 066 554 18 60

Обсуждение закрыто.