Приворот, відворот, гармонізація відносин

Якщо стосунки з коханою людиною розбиваються о зраду, нерозуміння чи інші життєві негаразди, багато хто змиряється з ситуацією і навіть не намагається боротися за своє кохання.
І даремно, адже в більшості випадків колишні почуття можна знову змусити розгорітися!

Нерозділене кохання, самотність – завжди важко. Особливо ж тяжко, коли не вдається навіть привернути увагу того, хто запал у серці. Причини можуть бути різні – об’єкт уваги може любити когось іншого, або просто може не бути «точок перетину», спільних інтересів. Але впадати у відчай не варто, на допомогу Вам може прийти любовна магія.

Я володію різними методиками відновлення любовних стосунків, допоможу повернути кохання та втрачену гармонію в сім’ю.

Постійні привороти
Дія такого виду привороту триває протягом усього життя, без додаткових ритуалів. До такого способу приворотів звертаються тоді, коли є необхідність врятувати стосунки, що знаходяться на межі розвалу. У тому випадку, якщо у відносинах подружньої пари була зрада чи зрада, то краще робити саме постійний приворот. Вся його ефективність і сила, а також постійна дія, здатні зберегти щасливе сімейне життя.

Короткочасні привороти
Можуть зберігати свій ефект кілька днів, іноді кілька місяців. Такі привороти використовують для того, щоб встановити стосунки з малознайомою людиною. Вплив цих приворотів допомагає познайомитися з потрібним чоловіком, налагодити спілкування з ним і т.д.

Тривалі привороти
Здатні зберігати свою дію від кількох місяців, а окремих випадках до кількох років. Такі види приворотів в основному використовують для того, щоб повернути свою кохану людину після сварки чи розлучення. Тривалий ефект допомагає налагоджувати стосунки протягом тривалого часу. Наприклад, за кілька місяців можна залагодити будь-які конфлікти, які сприяли розлученню. Після закінчення дії привороту не залишається причин для сварок і закохані продовжують жити разом.

На кого діє приворот?
Привороти діють абсолютно на всіх. Не важливо, жінка чи чоловік, здоровий чи хворий, старий чи молодий. Навіть віросповідання людини не зможе врятувати від впливу привороту. Чи вірите ви в це чи ні, але кожну людину можна приворожити, і кожна може бути приворожена.

 

У любовній магії я застосовую такі ритуали та обряди як:

 • Гармонізація відносин
 • Білий приворот
 • Обряд на швидкий шлюб
 • Любовна прив’язка, сексуальна прив’язка
 • Чорний приворот
 • Цвинтарний приворот
 • Демонічний приворот
 • Єгільєт — припинення зрад
 • Відворот, остуда, розсоркання, усунення суперниць
 • Ритуал на залучення судженого
 • Обряд на підвищення привабливості для протилежної статі

 

За роки практики у мене зібралася багата колекція любовних ритуалів та обрядів, які відрізняються тривалістю, ступенем впливу на волю та почуття приворожуваного та Силами які мені, як майстру, необхідно буде залучити для корекції ваших доль.

Нерозв’язаних питань не буває! Вихід завжди є!

Мої гарантії – це Знання, Досвід та Сила. Переконайтеся у цьому самі.

Viber, WhatsApp, Telegram +38 066 554 18 60

Обсуждение закрыто.